Campbell River Minor Hockey Comox Valley MHA Cowichan Valley  Minor Hockey Gold River Minor Hockey Juan De Fuca Minor Hockey Kerry Park MHA Lake Cowichan Minor Hockey Nanaimo Minor Hockey
Alberni Valley MHA Campbell River MHA Comox Valley MHA Cowichan MHA Gold River MHA Juan De Fuca MHA Kerry Park MHA Lake Cowichan MHA Nanaimo MHA
Oceanside Minor Hockey Peninsula Minor Hockey Powell River Minor Hockey Sooke Minor Hockey Tri Port Minor Hockey Victoria Racquet Club
Oceanside MHA Peninsula MHA Powell River MHA Capital Region Female MHA Sooke MHA Tri Port MHA Victoria MHA Victoria Racquet Club
2021 / 2022 U11 Development Placement Round Schedule
# Date Arena Time Home Score PIM Visitor Score PIM
D11-002 2021-10-02 Brind Amour 12:45 - 14:15 Campbell River 12 2 Peninsula A 3 8
D11-001 2021-10-02 Seaparc 13:00 - 14:20 Sooke 0 4 Kerry Park 13 4
D11-003 2021-10-02 Q Centre 13:30 - 14:50 Juan de Fuca A 4 2 Cowichan Valley A 12 10
D11-004 2021-10-02 Ian Stewart 14:10 - 15:40 Racquet Club B1 6 0 Victoria B1 5 4
D11-005 2021-10-02 Oak Bay 15:15 - 16:35 Victoria A 15 6 Comox Valley 5 2
D11-006 2021-10-03 Panorama B 10:30 - 11:50 Peninsula B 4 2 Juan de Fuca B1 5 6
D11-007 2021-10-03 Westhills 11:30 - 12:50 Juan de Fuca B2 9 2 Racquet Club B2 1 2
D11-008 2021-10-03 Ian Stewart 11:45 - 13:15 Racquet Club B1 3 0 Alberni Valley 14 0
D11-010 2021-10-03 PR Rink 13:15 - 14:45 Powell River 5 6 Oceanside 5 0
D11-009 2021-10-03 Ian Stewart 13:25 - 14:55 Racquet Club A 2 2 Nanaimo A 3 2
D11-011 2021-10-03 Fuller Lake 16:20 - 18:40 Cowichan Valley B 1 4 Nanaimo B 12 0
D11-012 2021-10-16 Seaparc 09:30 - 10:50 Sooke 6 4 Racquet Club B1 3 0
D11-013 2021-10-16 Q Centre 10:30 - 11:50 Juan de Fuca B2 3 2 Cowichan Valley B 7 0
D11-014 2021-10-16 Brind Amour 12:45 - 14:15 Campbell River 5 4 Cowichan Valley A 8 6
D11-015 2021-10-16 Oak Bay 16:45 - 18:05 Victoria B 6 2 Peninsula B 2 0
D11-016 2021-10-17 Kerry Park 09:30 - 10:50 Kerry Park 12 2 Racquet Club B1 0 2
D11-017 2021-10-17 Glacier Gardens 10:15 - 11:45 Comox Valley 3 2 Oceanside 2 4
D11-018 2021-10-17 Weyerhauser 11:15 - 12:45 Alberni Valley 8 12 Juan de Fuca B1 6 20
D11-019 2021-10-17 Westhills 11:30 - 12:50 Juan de Fuca A 3 0 Impact 13 A 10 8
D11-020 2021-10-17 NIC 2 13:00 - 14:30 Nanaimo A 8 6 Victoria A 4 8
D11-021 2021-10-17 Ian Stewart 13:25 - 14:55 Racquet Club B2 0 2 Nanaimo B 21 2
D11-022 2021-10-17 Panorama B 16:00 - 17:30 Peninsula A 5 4 Racquet Club A 5 0
D11-023 2021-10-23 Q Centre 10:30 - 11:50 Juan de Fuca B2 2 4 Peninsula B 13 4
D11-024 2021-10-23 CCC 11:30 - 12:50 Cowichan Valley A 13 6 Peninsula A 3 2
D11-025 2021-10-23 Ian Stewart 12:20 - 13:50 Racquet Club B2 2 2 Cowichan Valley B 12 4
D11-026 2021-10-23 Oak Bay 16:45 - 18:05 Victoria A 10 4 Juan de Fuca A 6 2
D11-028 2021-10-24 NIC 2 10:00 - 11:30 Nanaimo B 11 4 Sooke 1 10
D11-029 2021-10-24 Ian Stewart 10:10 - 11:40 Racquet Club B1 5 0 Juan de Fuca B2 2 0
D11-030 2021-10-24 Glacier Gardens 10:15 - 11:45 Comox Valley 4 6 Nanaimo A 13 8
D11-031 2021-10-24 Q Centre 10:30 - 11:50 Juan de Fuca B1 3 4 Kerry Park 7 8
D11-027 2021-10-24 Meeker 11:45 - 13:15 Oceanside 3 6 Alberni Valley 11 6
D11-032 2021-10-24 PR Rink 13:15 - 14:45 Powell River Campbell River
D11-033 2021-10-30 Meeker 10:30 - 12:00 Oceanside 14 10 Cowichan Valley B 0 18
D11-034 2021-10-30 Ian Stewart 12:20 - 13:50 Racquet Club A 7 2 Comox Valley 1 2
D11-035 2021-10-30 Brind Amour 12:45 - 14:15 Campbell River Victoria A
D11-036 2021-10-30 Kerry Park 14:30 - 15:50 Kerry Park 11 4 Powell River 1 6
D11-037 2021-10-30 Crane 15:00 - 16:30 Nanaimo B 8 2 Victoria B 2 0
D11-038 2021-10-31 Panorama B 09:00 - 10:20 Peninsula B 25 0 Racquet Club B2 0 0
D11-039 2021-10-31 NIC 2 10:00 - 11:30 Impact U13 A 3 4 Nanaimo A 2 4
D11-040 2021-10-31 Weyerhauser 11:15 - 12:45 Alberni Valley 7 18 Powell River 6 12
D11-042 2021-10-31 Seaparc 13:00 - 14:20 Sooke 3 6 Juan de Fuca B1 2 15
D11-041 2021-10-31 Naden 13:00 - 14:20 Juan de Fuca A 6 4 Racquet Club A 3 6
D11-044 2021-11-06 Westhills 10:00 - 11:30 Juan de Fuca B1 7 10 Racquet Club B1 2 6
D11-045 2021-11-06 Meeker 10:30 - 12:00 Oceanside 5 8 Sooke 4 10
D11-046 2021-11-06 CCC 11:30 - 12:50 Cowichan Valley A 8 12 Alberni Valley 4 10
D11-048 2021-11-06 Glacier Gardens 13:15 - 14:45 Comox Valley 4 4 Juan de Fuca A 8 2
D11-050 2021-11-06 Panorama A 13:30 - 14:50 Peninsula A 3 4 Kerry Park 4 4
D11-047 2021-11-06 CCC 14:30 - 15:50 Cowichan Valley B 3 6 Peninsula B 9 2
D11-043 2021-11-06 Oak Bay 15:15 - 16:45 Victoria B 18 4 Juan de Fuca B2 1 4
D11-051 2021-11-07 Panorama B 09:00 - 10:20 Peninsula A 7 0 Victoria A 6 4
D11-052 2021-11-07 NIC 2 10:00 - 11:30 Nanaimo A 5 6 Campbell River 5 4
D11-053 2021-11-07 CCC 11:30 - 12:50 Cowichan Valley A 7 10 Racquet Club A 7 10
D11-049 2021-11-07 PR Rink 13:15 - 14:45 Powell River 6 100 Nanaimo B 2 8
D11-054 2021-11-24 Ian Stewart 11:50 - 13:20 Racquet Club B2 0 2 Victoria B 21 4